Hayaller Sınırsızdır
Hayaller Sınırsızdır
Hotiç ve Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği işbirliğiyle gerçekleşen Hayaller Sınırsızdır projesi kapsamında görme engelli çocukların resimlerinden oluşan desenler Hotiç çantalarında hayat buldu. Proje kapsamında 9-16 yaş arası çocukların parmak boya kullanılarak çizdiği desenlerin uygulandığı çantalar, Hotiç mağazalarında satışa sunuldu. Satışlardan Elde edilen gelirin belli bir kısmı derneğimize bağışlandı.
![hayaller-sinirsizdir_5-0910580](https://www.parilti.org.tr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/hayaller-sinirsizdir_5-0910580-qq87apnnxqw861subv6pcj5z872xiawuc3kvvvb1hc.jpg)
![hayaller-sinirsizdir_5-0910581](https://www.parilti.org.tr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/hayaller-sinirsizdir_5-0910581-qq87aoptqwuxufu7hcs2s1eimt7kalt3zyxeelcfnk.jpg)
![hayaller-sinirsizdir_5-0910582](https://www.parilti.org.tr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/hayaller-sinirsizdir_5-0910582-qq87aoptqwuxufu7hcs2s1eimt7kalt3zyxeelcfnk.jpg)
![hayaller-sinirsizdir_5-0910583](https://www.parilti.org.tr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/hayaller-sinirsizdir_5-0910583-qq87anrzk2tnitvkmudg7jn21fc72wpdnu9wxbdtts.jpg)
![hayaller-sinirsizdir_5-1331070](https://www.parilti.org.tr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/hayaller-sinirsizdir_5-1331070-qq87anrzk2tnitvkmudg7jn21fc72wpdnu9wxbdtts.jpg)
Önceki
Sonraki
Diğer Projelerimiz
Parıltı organik sabunları projesiyle amacımız çocuklarımızın...
Parıltı Derneği ve Tan Sağtürk Bale Akademisi iş birliğinde...