Parlayanlar

Ahmed YILMAZ

Kocaeli Üniversitesi Tarih Bölümü mezunudur.

Alican Çağrı GÖKÇEK

Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans mezunudur.  Indiana School For The Blind and Visually İmpaired’da eğitim almıştır ve bağlama çalmaktadır.

Alp ÖZSÖKMEN

Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans mezunudur. Şu anda bir ortaokulda çalışmaktadır.

Arzu AKTAŞ

Açık lise mezunudur.  Tiyatro ile ilgilenmektedir.

Bengisu AKSOY

Kocaeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmetler mezunudur.

Berk LAKOT

Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ön Lisans mezunudur.  İstanbul Anadolu Adalet Sarayı Teknik İşler Santral Bölümünde çalışmaktadır.

Berna KURU

Şişli Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi mezunudur. Spor ve tiyatro ile ilgilenmektedir.

Burak YÜKSEK

Yeditepe Üniversitesi Çeviribilimi mezunu & BlindLook Yeditepe Üniversitesi Çeviribilimi mezunudur.  BlindLook’da  Accessibility Specialist olarak çalışmaktadır. 

Büşra KARADUMAN

Medeniyet Üniversitesi Psikoloji Bölümü 4. Sınıf öğrencisidir.

Cumali TEKİN

Selçuk Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencisidir. Seslendirmenlik ile ilgilenmektedir.

Çağrı YILDIRIM

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur ve aynı üniversitede tezli yüksek lisans öğrenimini sürdürmektedir.  Bağlama çalmakta ve  satranç oynamaktadır.

Derya AKTAŞ

Açık lise mezunudur. Tiyatro ile ilgilenmektedir.

Ebru YILDIRIM

Gelişim Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik 2. Sınıf öğrencisidir.

Emre RENÇBER

İstanbul Medipol Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü mezunudur.  Emniyet Genel Müdürlüğü’nde görev almaktadır.

Gizem ALAKAYA DAĞ

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunudur.  İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı’nda Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak çalışmaktadır.

Huzeyfe AYDIN

Sakarya Üniversitesi Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans öğrencisi ve stajyer avukattır. Aynı zamanda Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi İdare Hukuku Anabilim Dalı araştırma görevlisidir.

Hüseyin KARACA

Düzce Üniversitesi Dr Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Ön Lisans mezunudur.  Kick boks-Taekwondo sporu ile ilgilenmektedir.

İlker GÜLLÜOĞLU

Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve İstanbul Yeni Yüzyıl Vakıf Üniversitesi Edebiyat mezunudur . Bir ilkokulda memur olarak çalışmaktadır.

Mehmet Hakan GÜLŞEN

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sanat, tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Türk Musikisi Bölümü mezunudur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Meslek Edindirme Kurslarında öğretmen olarak çalışmaktadır. Tiyatro ve kaset koleksiyonculuğuyla ilgilenmektedir.

Mert KEPÜÇ

İstanbul Üniversitesi Hasan Âli Yücel Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği mezunudur. Bir okulda memur olarak çalışmaktadır.

Merve EKİZ

Marmara Üniversitesi Psikoloji Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunudur. Anadolu Lisesi’nde rehber öğretmen ve psikolojik danışman olarak görev yapmaktadır.

Semih GÜNDOĞDU

İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunudur.  B1 Futbol Liginde lisanslı futbolcudur.

Uğur Baran ALTUN

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler-Hukuk Çift Anadal son sınıf öğrencisidir.   Profesyonel baterist ve lisanslı satranç oyuncusudur.

Scroll to Top
Scroll to Top