İstanbul Maratonu

3 Kasım 2019 Pazar sabahı 41. İstanbul Maratonu’nda sen de bizimle koşarak daha fazla görme engelli çocuğumuzun eğitimine katkı sağlamak ister misin? Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği olarak, görme engelli öğrencilere erken eğitim ve kaynaştırma eğitimi veren, Türkiye’deki ilk ve tek dernek olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 2003 yılında, görme engelli çocukların aileleri tarafından kurulmuş olup, bugüne kadar 1000’den fazla çocuğumuzun yolunu aydınlatmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Biz inanıyoruz ki, arkasında sağlam bir aile, iyi bir eğitimci ve bilinçli bir toplum oldukça engelli çocuk kalmayacaktır.

Sen de bu hayalimize ortak olmak ve Avrasya Maratonu'nda koşarak sesimizi daha fazla insana duyurmak için bize katıl!

Kayıt Ücreti :
03-31 Ağustos tarihleri arasında: 70 TL
01-30 Eylül tarihleri arasında: 100 TL

41.İstanbul Maratonu hakkında detaylı bilgiye https://www.maraton.istanbul/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Not: 3 Kasım 2019 tarihi itibari ile 16 yaş doldurulmuş olunmalıdır. Aşağıdaki formumuzu doldururken tarih alanına “Doğum Tarihinizi” girmeniz gerekmektedir.

MARATON KAYIT FORMU
Daha önce bağış koşusuna katıldım.
Maraton Kaydı
Lütfen Maraton kaydımı benim için yapın.
Maraton kaydımı yaptım.
Tişört Bedeniniz
Smal
Medium
Large
X Large
XX Large
Kişisel Verilerimin İşlenmesine İlişkin Onay: Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği Kişisel Verilerin Korunması Kanununa İlişkin Bilgilendirme ve Onay Formu’nda tarafımıza iletilen açıklamaları okuyup anladım, herhangi bir etki altında kalmadan kişisel verilerimin işlenmesine
Onay veriyorum
Onay vermiyorum
Elektronik İleti Alımı: Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından faaliyet, etkinlikler, gönüllülük, üyelik ve tanıtım ile ilgili olarak tarafıma telefon, faks, kısa mesaj, elektronik posta yoluyla elektronik ileti gönderilmesini
Onay veriyorum
Onay vermiyorum
**Sözleşmenin tamamını okumak için tıklayınız.
Maraton kayıt formunuz elimize ulaştı. Kayıt ücretini ödeyebilmeniz için 3 saniye içerisinde bağış sayfamıza yönlendirileceksiniz. Teşekkürler!
Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No:47 D:2 Şişli/Istanbul
0 (212) 288 51 44 - bilgi@parilti.org.tr